Sākums » Materiāli » Ārstniecības augi » K

Kāršroze
04.07.2011, 16:07
Kāršroze

Kāršroze- Malva sylvestris L.

Iesaka www.fitoterapija.lv

Nereti altejas vietā ar labiem panākumiem izmanto kāršrozi - Malva sylvestris, jāpiebilst, ka tas ir viens no zināmiem augiem, kurš palīdz epidēmiskā parotīta (cūciņu) gadījumā- samazina temperatūru, sāpes un neļauj slimībai izplatīties uz citiem orgāniem. Darbības mehānisms nav zināms, bet tas netraucē.
 
Šos augus var lietot katru atsevišķi un tie labi palīdzēs, tomēr akūta plaušu un bronhu iekaisuma gadījumā ieteicams lietot ārstniecības augu tējas ar saliktu sastāvu. Maisījumā jāiekļauj ārstniecības augi ar atklepošanu veicinošām, temperatūru mazinošām, baktērijas nomācošām un imunitāti stiprinošām īpašībām.

Avots : http://www.termorelax.com/web/?id=402707
Kategorija : Ārstniecības augi - K| Skatīts : 3234 | Reitings: 5.0/1
Birkas : kāršrozi, kāršroze
Iesaki :
Komentāru kopskaits: 1
0 Spam
1 Zhuma  
I'm confused: didn't any one test for flauts before power up? Was that too difficult to do? I have been involved in many startups of high power & complicated equipment, malls, office buildings, and power was never applied without extensive tests. Phase to phase, phase to ground, bad connections, etc. flauts should be caught in initial tests and inspection. Clearly there's something I don't get about this accident.

Vārds *:
Email *:
Kods *: